Posadzki i podłogi oferuje firma FEMEX SP. Z O.O. oraz zaprasza do kontaktu - Warszawa i okolice


Realizujemy również projekty na terenie całej Polski. Zadzwoń do nas !!!

PosadzkiArtystyczne.pl to marka stworzona przez doświadczonego fachowca i inżyniera z myślą o wymagających klientach oczekujących wyjątkowej, łatwej w utrzymaniu czystości podłogi bezfugowej.

Dzięki wiedzy inżynierskiej, poczuciu estetyki zaangażowanej grupy pasjonatów - tworzymy bardzo nowatorskie rozwiązania posadzek dekoracyjnych. W Państwa pomieszczeniach jesteśmy w stanie wykonać podłogi z mikrocementu (polerowane, szpachlowane, zacierane, barwione i naturalne) o bardzo różnym charakterze. Wykonujemy także posadzki z żywicy. Potrafimy zastosować najróżniejsze technologie i techniki wykonawcze by dostosować się do oczekiwań nawet najbardziej wymagających klientów. Bazując na bogatym doświadczeniu w realizacji projektów podłogowych potrafimy ocenić możliwości i definiować warunki panujące na placu budowy. Wiedza i zdobyte doświadczenie pomagają nam w przedstawieniu prawidłowej oceny stanu technicznego podłogi. Dzięki temu z nami dokonacie Państwo tylko technicznie i technologicznie poprawnego rozwiązania przy wyborze wymarzonej podłogi dekoracyjnej. Gwarantujemy pewność i bezpieczeństwo po wykonaniu podłogi w naszych technologiach wg oczekiwanej aranżacji wnętrza.

Pracujemy z architektami i projektantami wnętrz służąc im radą przy wyborze materiałów podłogowych dostosowując nasze rozwiązania do oczekiwanego stylu, charakteru i funkcji projektowanego pomieszczenia.

Zapraszamy do współpracy
Zespół posadzkiartystyczne.pl

Współpracujemy między innymi z

Nasze certyfikaty


O NAS
O NAS
O NAS
mapei-cert2
 
certyfikat_uzin_2
certyfikat_uzin

Zapraszamy do kontaktu

Marek Florczak - 607 337 948
kontakt@posadzkiartystyczne.pl
Zobacz ShowRoom
Polski